Chrzest

Zapraszamy do rezerwowania terminów na Chrzest Waszego Dziecka. Nasz fotograf uchwyci atmosferę, esencję Waszej uroczystości w sposób dyskretny i zapewniający gościom pełną swobodę podczas ceremonii, jak i zabawy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć,  które najlepiej zobrazują jakość wykonywanych przez nas usług.

  • Foto reportaż z Chrztu Świętego: przygotowania w domu, ceremonia kościelna, przyjęcie oraz plener .  150-200 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych obróbce graficznej. Pakiet zawiera album z 40 odbitkami w formacie 15×21 + dwa albumy dla chrzestnych po 10 sztuk w formacie 15×21 + gratis duży portret 30×45 oraz pokaz slajdów. Wersja cyfrowa składa się z dwóch płyt ze spersonalizowanymi nadrukami: pierwsza płyta wersja zdjęć w formie cyfrowej, oraz druga płyta pokaz multimedialny z podkładem muzycznym do odtwarzania na DVD. Przekazujemy trzy komplety płyt.
  • Reportaż w domu zaczynamy sesją w koszyczku z różnymi dziecięcymi gadżetami (czapeczki, opaski, zabawki), następnie ubieranie, zdjęcia z rodzicami, rodzicami chrzestnymi oraz dziadkami – 2 godziny.
  • Następnie Ceremonia Kościelna – 1 godzina.
  • Przyjęcie wraz z plenerem – 2-3 godziny.

Cały pakiet to koszt 699 zł.

  • Istnieje możliwość wyboru pakietu minimum – przygotowania 1 godz. ceremonia chrztu w Kościele, krótki plener przy Kościele. Zdjęcia w ilości 80 sztuk poddane obróbce przekazujemy w formie elektronicznej na płycie DVD. – 399 zł.