Chrzest

Firma Foto-Video Boguszewscy przedstawia ofertę na Chrzest 2019.

Fotografią reportażową zajmujemy się zawodowo już od ponad 7 lat. Posiadamy szeroką wiedzę techniczną i praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Proponujemy profesjonalną obsługę Państwa uroczystości przez zawodowego fotografa, gwarantujemy bardzo wysoką jakość zdjęć.

Zapraszamy do rezerwowania terminów na Chrzest Święty Waszego Dziecka. Nasz fotograf uchwyci atmosferę, esencję Waszej uroczystości w sposób dyskretny i zapewniający gościom pełną swobodę podczas ceremonii, jak i zabawy.

W związku ze zróżnicowanymi oczekiwaniami klientów do zaproponowania mamy trzy pakiety:

Pakiet Minimum:

1. Przygotowania do Uroczystości na ok. 1 h przed Mszą, fotograf towarzyszy Państwu podczas ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, wykonujemy także zdjęcia pozowane z rodziną.

2. Uroczysta Msza w Kościele. Na tym etapie fotograf wykonuje zdjęcia reportażowe, szczególną uwagę zwracając na moment przyjmowania sakramentu. Po Mszy wykonujemy pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza z rodziną lub wykonujemy mini sesję plenerową przed Kościołem.

Otrzymujecie Państwo obrobione zdjęcia w formie cyfrowej w ilości 80 sztuk nagranych na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem. Przekazane zdjęcia są w pełnej rozdzielczości do swobodnego wykorzystania, kopiowania i wywoływania.

Cena Pakietu Mini to 399 zł ( dojazd do 50 km gratis )

Pakiet Standard :

1. Przygotowania do Uroczystości na ok. 1,5 h przed Mszą. Zdjęcia rozpoczynamy od mini sesji dziecięcej, do której wykorzystujemy nasze akcesoria fotograficzne. Są to zdjęcia w koszyczkach, czapeczkach, futerkach itp. Zdjęcia wykonujemy dziecku, jak też angażujemy do sesji rodziców, chrzestnych oraz innych chętnych członków rodziny. Następnie wykonujemy zdjęcia podczas ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, wykonujemy także zdjęcia pozowane z rodziną.

2. Uroczysta Msza w Kościele. Na tym etapie fotograf wykonuje zdjęcia reportażowe, szczególną uwagę zwracając na moment przyjmowania sakramentu. Po Mszy wykonujemy pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza z rodziną lub wykonujemy mini sesję plenerową przed Kościołem.

3. Przyjęcie rodzinne. Fotograf towarzyszy Państwu przez dwie godziny na przyjęciu gdzie są fotograf skupia się, aby uchwycić interakcje oraz emocje dziecka w kontaktach z bliskimi. Dodatkowo jest to świetny moment, aby wykonać pamiątkowe, rodzinne zdjęcia z gośćmi, wykorzystując miejsce na sali bądź w jej okolicach. W sezonie wiosenno – jesiennym w sprzyjającej aurze pogodowej zabieramy najbliższych na mini plener w okolicy Sali lub domu.

Z tego pakietu otrzymujecie Państwo obrobione zdjęcia w formie cyfrowej w ilości 150 sztuk nagranych na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem. Przekazane zdjęcia są w pełnej rozdzielczości do swobodnego wykorzystania, kopiowania i wywoływania. Nadto prezentację multimedialną z podkładem muzycznym oraz piękny album z eko – skóry wraz z 40 odbitkami w formacie 15×21.

Cena Pakietu Standard – to 699 zł ( dojazd do 50 km gratis ).

Pakiet Maksimum:

1. Przygotowania do Uroczystości na ok. 2 h przed Mszą. Zdjęcia rozpoczynamy od mini sesji dziecięcej, do której wykorzystujemy nasze akcesoria fotograficzne. Są to zdjęcia w koszyczkach, czapeczkach, futerkach itp. Zdjęcia wykonujemy dziecku jak też angażujemy do sesji rodziców, chrzestnych oraz innych chętnych członków rodziny. Następnie wykonujemy zdjęcia podczas ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, wykonujemy także zdjęcia pozowane z rodziną.

2. Uroczysta Msza w Kościele. Na tym etapie fotograf wykonuje zdjęcia reportażowe szczególną uwagę zwracając na moment przyjmowania sakramentu. Po mszy wykonujemy pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza z rodziną lub wykonujemy mini sesję plenerową przed Kościołem.

3. Przyjęcie rodzinne. Fotograf towarzyszy Państwu przez dwie godziny na przyjęciu gdzie są fotograf skupia się, aby uchwycić interakcje oraz emocje dziecka w kontaktach z bliskimi. Dodatkowo jest to świetny moment, aby wykonać pamiątkowe, rodzinne zdjęcia z gośćmi wykorzystując miejsce na sali bądź w jej okolicach. W sezonie wiosenno – jesiennym w sprzyjającej aurze pogodowej zabieramy najbliższych na mini plener w okolicy Sali lub domu.

Z tego pakietu otrzymujecie Państwo obrobione zdjęcia w formie cyfrowej w ilości 200 sztuk nagranych na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem w trzech egzemplarzach. Przekazane zdjęcia są w pełnej rozdzielczości do swobodnego wykorzystania, kopiowania i wywoływania. Nadto prezentację multimedialną z podkładem muzycznym w trzech egzemplarzach Nadto piękny album z eko – skóry dla Rodziców Dziecka wraz z 40 odbitkami w formacie 15×21, oraz piękne albumy dla chrzestnych wraz z 11 odbitkami w formacie 15x21każdy. Dodatkowo Portret Dziecka w formacie 20×30.

Cena Pakietu Maksimum – to 849 zł ( dojazd do 100 km gratis )

Informacje dodatkowe:

W przypadku chrztu bliźniaków do pakietu Mini należy doliczyć 50% jego wartości, do pakietu Standard 40% jego wartości do pakietu Maksimum 30% jego wartości.

Dodatkowy zestaw płyt wraz z indywidualnym nadrukiem i pudełkiem – 30 zł wersja samych zdjęć, lub 50 zł wersja zdjęć oraz pokazu multimedialnego.

Dodatkowy album np. dla dziadków wraz z 11 odbitkami w formacie 15×21 – 70 zł.

Dodatkowy Portret w formacie 20×30 – 15 zł.

Studyjna Sesja z okazji Chrztu

Studyjna sesja zdjęciowa z okazji Chrztu Waszego Dziecka.

Miejsce realizacji Studio Foto-Video Boguszewscy Chajęty ul. Miła 11 gm. Dąbrówka.

Zdecydowaliście się na sesję fotograficzną w studio z okazji chrztu dziecka? To świetnie bo w godzinę czasu my zrobimy to sprawnie i bezboleśnie, zwłaszcza dla najmniejszych modeli.

Studyjna sesja zdjęciowa od chrztu to nie sztywny ceremoniał. W studio fotograficznym wasz nastrój generuje u nas dobre pomysły, spontaniczne kadry, dzięki czemu wyzwala się magia, a wasze zdjęcia rodzinne będą nie tylko dokumentalnym zapisem.

Sesje wykonujemy zarówno w dniu Chrztu, jak też część rodziców decyduje się na zdjęcia w tematyce chrztu w innym dowolnym terminie np. w tygodniu. Rozdzielnie całej świątecznej logistyki od zdjęć dziecka w studio ma również wiele pozytywów, pod warunkiem, że pozwalają na to czas i godziny pracy.

Do zaproponowania mamy dwa pakiety sesji w Studio.

Pakiet Standard – zawiera 12 zdjęć w formie cyfrowej nagranej na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem i wywołanej na papierze w formacie 15×21. – cena 300 zł

Pakiet Maksimum – zawiera 18 zdjęć w formie cyfrowej nagranej na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem ( trzy egzemplarze płyt ) i wywołanej na papierze w formacie 15×21. 20 zdjęć wklejonych do pięknego albumu dla rodziców. Nadto mini albumy dla chrzestnych w każdym po 6 odbitek – cena całego pakietu 499 zł.

Filmowanie Ceremonii Chrztu

Wszystkie elementy usługi filmowania można ustalić indywidualnie. Oferta obejmuje: przygotowania w domu – teledysk, ceremonia w Kościele, Ujęcia podczas przyjęcia w domu lub restauracji w formie reportażu w podkładem muzycznym, na życzenie wywiady z gośćmi.

PAKIET VIDEO 

– przygotowania w domu (teledysk z podkładem muzycznym) – 1h, ceremonia w kościele, 1-2 h podczas przyjęcia.

Otrzymujecie Państwo Film w jakości Full HD + Kopia na DVD w indywidualnym opakowaniu wraz z nadrukiem. Pendrive z filmem w jakości Full HD do odtwarzania na telewizorach, komputerach, tabletach itp.

Cena 700 zł

W celu uzgodnienia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Paweł Boguszewski tel. 692 832 073