Oferta Foto-Video Reportaż I Komunia Święta

Indywidualna

I Komunia Święta

Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń i uroczystości w życiu dziecka, jego rodziców i całej rodziny. Ten szczególny dzień zawsze jest pełen emocji i wzruszeń, dlatego warto uwiecznić go na fotografiach. Nasza oferta (Fotografia komunijna – fotograf Komunia święta) obejmuje zdjęcia komunijne grupowe/klasowe (foto reportaż) oraz indywidualne. W dalszej części znajdują się opisy obu ofert…

I Komunia Święta oferta indywidualna - 2023/2024

Pakiety Standard oraz Maksimum dla wymagających

Pakiet Mini

Pakiet ten obejmuje obecność fotografa na przyjęciu rodzinnym  przez 1,5 h. -2 h Fotograf  skupia się, aby uchwycić interakcje oraz emocje dziecka w kontaktach z bliskimi. Dodatkowo jest to świetny moment, aby wykonać pamiątkowe, rodzinne zdjęcia z gośćmi wykorzystując miejsce na sali bądź w jej okolicach. W sprzyjającej aurze pogodowej zabieramy najbliższych na mini plener w okolicy Sali lub domu.

Z tego pakietu otrzymujecie Państwo obrobione zdjęcia w formie cyfrowej w ilości 50-80 sztuk nagranych na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem.

Nadto 20 odbitek w formacie 15×21 w eleganckim etui.

Przekazane zdjęcia są w pełnej rozdzielczości do swobodnego wykorzystania.

Cena pakietu mini to 750 zł.

Pakiet Standard

Przygotowania do uroczystości na ok. 1 h przed Mszą, zdjęcia rozpoczynamy od ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, wykonujemy także zdjęcia pozowane z rodziną.

Uroczysta Msza w Kościele. Na tym etapie fotograf wykonuje zdjęcia reportażowe, szczególną uwagę zwracając na moment przyjmowania sakramentu. Po Mszy wykonujemy pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza z rodziną lub przed Kościołem.

Przyjęcie rodzinne – Fotograf towarzyszy Państwu przez 1,5 h na przyjęciu gdzie skupia się, aby uchwycić interakcje oraz emocje dziecka w kontaktach z bliskimi. Dodatkowo jest to świetny moment, aby wykonać pamiątkowe, rodzinne zdjęcia z gośćmi, wykorzystując miejsce na sali bądź w jej okolicach. W sprzyjającej aurze pogodowej zabieramy najbliższych na mini plener w okolicy Sali lub domu.

Z tego pakietu otrzymujecie Państwo obrobione zdjęcia w formie cyfrowej w ilości 130-150 sztuk nagranych na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem. Przekazane zdjęcia są w pełnej rozdzielczości do swobodnego wykorzystania, kopiowania i wywoływania.

Nadto wykonujemy prezentację multimedialną z podkładem muzycznym oraz piękny album z eko – skóry wraz z 40 odbitkami w formacie 15×21.

Cena Pakietu Standard – to 1100 zł 

Pakiet Maksimum

Przygotowania do Uroczystości na ok. 1 h przed Mszą. Wykonujemy zdjęcia podczas ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, wykonujemy także zdjęcia pozowane z rodziną.

Uroczysta Msza w Kościele – na tym etapie fotograf wykonuje zdjęcia reportażowe szczególną uwagę zwracając na moment przyjmowania sakramentu. Po mszy wykonujemy pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza z rodziną lub wykonujemy mini sesję plenerową przed Kościołem.

Przyjęcie rodzinne. Fotograf towarzyszy Państwu przez dwie godziny na przyjęciu gdzie skupia się, aby uchwycić interakcje oraz emocje dziecka w kontaktach z bliskimi. Dodatkowo jest to świetny moment, aby wykonać pamiątkowe, rodzinne zdjęcia z gośćmi wykorzystując miejsce na sali bądź w jej okolicach. W sprzyjającej aurze pogodowej zabieramy najbliższych na mini plener w okolicy Sali lub domu.

Z tego pakietu otrzymujecie Państwo obrobione zdjęcia w formie cyfrowej w ilości 180-200 sztuk na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem w trzech egzemplarzach + Pendrive. Przekazane zdjęcia są w pełnej rozdzielczości do swobodnego wykorzystania.

Nadto prezentację multimedialną z podkładem muzycznym. Dodatkowo piękny album z eko – skóry dla Rodziców Dziecka wraz z 40 odbitkami w formacie 15×21, oraz piękne albumy dla chrzestnych wraz z 11 odbitkami w formacie 15×21 każdy. Dodatkowo Portret Dziecka w formacie 20×30.

Cena Pakietu Maksimum – to 1400 zł

Close
Kontakt

EMAIL
biuro@fotoboguszewscy.pl

ADRES
Chajęty ul. Miła 11, 05 – 252 Dąbrówka

TELEFON
692 832 073

Zadzwoń