Reportaż z Chrztu Świętego

Uwiecznij dzień Chrztu Świętego

Fotografia piękna...

Domeną nawet najpiękniejszych wspomnień jest to, że się zacierają. Chcielibyście zachować je na zawsze, jednak pamięć bywa zawodna. To właśnie zdjęcia przychodzą z pomocą - okazują się być najlepszymi nośnikami pięknych chwil, do których na pewno będziecie chcieli wrócić. Dlatego też... jeśli już będą - niech będą to najlepsze zdjęcia! Wy i Wasi Bliscy po prostu na to zasługujecie!

Oferta cenowa - 2023/2024

Pakiety Standard oraz Maksimum dla wymagających

Pakiet Mini

Przygotowania do uroczystości na ok. 1 h przed Mszą, fotograf towarzyszy Państwu podczas ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, wykonujemy także zdjęcia pozowane z rodziną.

Uroczysta Msza w Kościele. Na tym etapie fotograf wykonuje zdjęcia reportażowe, szczególną uwagę zwracając na moment przyjmowania sakramentu. Po Mszy wykonujemy pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza z rodziną lub wykonujemy mini sesję plenerową przed Kościołem.

Otrzymujecie Państwo obrobione zdjęcia w formie cyfrowej w ilości 50-80 sztuk nagranych na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem.

Nadto 10 odbitek w formacie 15×21 w eleganckim etui.

Przekazane zdjęcia są w pełnej rozdzielczości do swobodnego wykorzystania.

Cena pakietu mini to 750 zł.

Pakiet Standard

Przygotowania do uroczystości na ok. 1,5 h przed Mszą. Fotograf towarzyszy Państwu podczas ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, wykonujemy także zdjęcia pozowane z rodziną.

Uroczysta Msza w Kościele. Na tym etapie fotograf wykonuje zdjęcia reportażowe, szczególną uwagę zwracając na moment przyjmowania sakramentu. Po Mszy wykonujemy pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza z rodziną lub przed Kościołem.

Przyjęcie rodzinne. Fotograf towarzyszy Państwu przez 1,5 h na przyjęciu gdzie skupia się, aby uchwycić interakcje oraz emocje dziecka w kontaktach z bliskimi. Dodatkowo jest to świetny moment, aby wykonać pamiątkowe, rodzinne zdjęcia z gośćmi, wykorzystując miejsce na sali bądź w jej okolicach. W sprzyjającej aurze pogodowej zabieramy najbliższych na mini plener w okolicy Sali lub domu.

Z tego pakietu otrzymujecie Państwo obrobione zdjęcia w formie cyfrowej w ilości 130-150 sztuk nagranych na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem. Przekazane zdjęcia są w pełnej rozdzielczości do swobodnego wykorzystania, kopiowania i wywoływania.

Nadto prezentację multimedialną z podkładem muzycznym oraz piękny album z eko – skóry wraz z 40 odbitkami w formacie 15×21.

Cena Pakietu Standard – to 1100 zł

Pakiet Maksimum

Przygotowania do Uroczystości na ok. 1,5 h przed Mszą, zdjęcia rozpoczynamy od mini sesji dziecięcej, sesję lifstyle. Zdjęcia wykonujemy dziecku jak też angażujemy do sesji rodziców, chrzestnych oraz innych chętnych członków rodziny. Następnie wykonujemy zdjęcia podczas ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, wykonujemy także zdjęcia pozowane z rodziną.

Uroczysta Msza w Kościele – na tym etapie fotograf wykonuje zdjęcia reportażowe szczególną uwagę zwracając na moment przyjmowania sakramentu. Po mszy wykonujemy pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza z rodziną lub wykonujemy mini sesję plenerową przed Kościołem.

Przyjęcie rodzinne. Fotograf towarzyszy Państwu przez 2 h na przyjęciu gdzie skupia się, aby uchwycić interakcje oraz emocje dziecka w kontaktach z bliskimi. Dodatkowo jest to świetny moment, aby wykonać pamiątkowe, rodzinne zdjęcia z gośćmi wykorzystując miejsce na sali bądź w jej okolicach. W sprzyjającej aurze pogodowej zabieramy najbliższych na mini plener w okolicy Sali lub domu.

Z tego pakietu otrzymujecie Państwo obrobione zdjęcia w formie cyfrowej w ilości 180-200 sztuk na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem w trzech egzemplarzach + Pendrive. Przekazane zdjęcia są w pełnej rozdzielczości do swobodnego wykorzystania.
Nadto prezentację multimedialną z podkładem muzycznym.

Dodatkowo piękny album z eko – skóry dla Rodziców Dziecka wraz z 40 odbitkami w formacie 15×21, oraz piękne albumy dla chrzestnych wraz z 11 odbitkami w formacie 15×21 każdy. Dodatkowo Portret Dziecka w formacie 20×30.

Cena Pakietu Maksimum – to 1400 zł

Studyjna sesja zdjęciowa z okazji Chrztu

Miejsce realizacji Studio Foto-Video Boguszewscy Chajęty ul. Miła 11 gm. Dąbrówka. Zdecydowaliście się na sesję fotograficzną w studio z okazji chrztu dziecka? To świetnie bo w godzinę czasu my zrobimy to sprawnie i bezboleśnie, zwłaszcza dla najmniejszych modeli. Studyjna sesja zdjęciowa od chrztu to nie sztywny ceremoniał. W studio fotograficznym wasz nastrój generuje u nas dobre pomysły, spontaniczne kadry, dzięki czemu wyzwala się magia, a wasze zdjęcia rodzinne będą nie tylko dokumentalnym zapisem. Sesje wykonujemy zarówno w dniu Chrztu, jak też część rodziców decyduje się na zdjęcia w tematyce chrztu w innym dowolnym terminie np. w tygodniu. Rozdzielnie całej świątecznej logistyki od zdjęć dziecka w studio ma również wiele pozytywów, pod warunkiem, że pozwalają na to czas i godziny pracy.

Pakiet Studio: – zawiera 25-30 zdjęć w formie cyfrowej nagranej na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem ( trzy egzemplarze płyt ) i wywołanej na papierze w formacie 15×21. 20 zdjęć wklejonych do pięknego albumu dla rodziców. Nadto albumy dla chrzestnych w każdym po 11 odbitek w formacie 15×21

Cena pakietu studio to 700 zł.

Close
Kontakt

EMAIL
biuro@fotoboguszewscy.pl

ADRES
Chajęty ul. Miła 11, 05 – 252 Dąbrówka

TELEFON
692 832 073

Zadzwoń