Oferta Foto-Video Reportaż I Komunia Święta

Oferta dla grup

I Komunia Święta

Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń i uroczystości w życiu dziecka, jego rodziców i całej rodziny. Ten szczególny dzień zawsze jest pełen emocji i wzruszeń, dlatego warto uwiecznić go na fotografiach. Nasza oferta (Fotografia komunijna – fotograf Komunia święta) obejmuje zdjęcia komunijne grupowe/klasowe (foto reportaż) oraz indywidualne. W dalszej części znajdują się opisy obu ofert…

Proces tworzenia zdjeć

Zdjęcia rodzinne / klasowe / grupowe z Pierwszej Komunii Świętej rozpoczynamy najczęściej około 60 minut wcześniej od planowanej Mszy Świętej. Wykonujemy wtedy zdjęcia każdego dziecka komunijnego w swoim pięknym i uroczystym stroju oraz robimy pamiątkowe zdjęcie z rodzicami. W zależności od czasu i wcześniejszych ustaleń zdjęcie z katechetą/księdzem i zdjęcie grupowe robimy również przed lub po Mszy Świętej. Następnie wykonujemy reportaż, od ustawień dzieci, błogosławieństwa i wejścia do kościoła do zakończenia uroczystości. Fotoreportaż wykonuje jeden lub dwóch fotografów, jeśli klasa/grupa komunijna jest liczna. Obrobione zdjęcia zostaną przekazane na płycie dvd wraz z nadrukiem. Każde dziecko otrzyma swój komplet. Opcjonalne odbitki i ich ilość ustalana jest indywidualnie.

Jak pracujemy?

Jak pracujemy na zleceniu grupowym ? Zazwyczaj fotograf i kamerzysta są dostępni na godzinę przed zbiórką pod kościołem. W tym czasie wykonujemy zdjęcia samych dzieci z najbliższymi (rodzicami, chrzestnymi, dziadkami) oraz ujęcia kamerą, ujęcia z lotu ptaka. Następnie wykonujemy fotoreportaż oraz videoreportaż z całej mszy św., zdjęcia oraz ujęcia video wykonywane są dzieciom w zbliżeniach jak i na szerszym kadrze z kilkoma osobami obok. Posiadamy licencje wydaną przez Kurię pozwalającą na wykonywanie zdjęć oraz filmów w obiektach sakralnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kościelnego. Jest to niezbędny dokument do pracy każdego fotografa i kamerzysty na terenie kościoła. Każde dziecko otrzymuje swój komplet płyt DVD w pudełku wraz z okładką. Istnieje możliwość wykonania filmu na nośniku pendrive. Każde dziecko będzie ujęte na co najmniej 20 fotografiach biorąc pod uwagę ujęcia indywidualne, szersze kadry, zdjęcia grupowe i rodzinne. Film realizowany jest przy użyciu dwóch kamer Full HD. Termin realizacji materiału to 21 dni.

Oferta cenowa 2023/2024

Grupowa

Realizacja reportażu Foto-Video w pakiecie:

 • dla grupy poniżej 20 osób
 • 160 zł – dla grupy 21-40 – 140 zł.
 • dla grupy 41-99 – 120 zł.
 • dla grup powyżej 100 osób – 100 zł.

Realizacja Fotoreportażu

 • dla grupy poniżej 20 osób – 100 zł
 • dla grupy 21-40 – 90 zł.
 • dla grupy 41-99 – 80 zł.
 • dla grup powyżej 100 osób – 70 zł.

Realizacja Videoreportażu

 • dla grupy poniżej 20 osób – 110 zł
 • dla grupy 21-40 – 100 zł.
 • dla grupy 41-99 – 90 zł.
 • dla grup powyżej 100 osób – 80 zł.
Close
Kontakt

EMAIL
biuro@fotoboguszewscy.pl

ADRES
Chajęty ul. Miła 11, 05 – 252 Dąbrówka

TELEFON
692 832 073

Zadzwoń