Ślub i Wesela

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę związaną z filmowaniem i fotografowaniem ceremonii ślubu oraz przyjęcia weselnego. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem najnowszej generacji, który rejestruje najwyższą jakość dźwięku i obrazu.

Nasz fotograf i kamerzysta uchwyci atmosferę, esencję Waszej uroczystości w sposób dyskretny i zapewniający gościom pełną swobodę podczas ceremonii, jak i zabawy. Zapraszamy  na spotkanie i prezentację do naszego biura mieszczącego się w Chajętach ul. Miła 11. Podczas spotkania zaprezentujemy nasze prace foto-video w pełnym wymiarze. Wysłuchamy jakie macie Państwo oczekiwania, a my ze swojej strony postaramy się doradzić jakie rozwiązania techniczne będą najlepsze na Państwa uroczystości. 

Do zdjęć i filmów podchodzimy z zaangażowaniem. Nasze fotografie pokazują emocje jakie towarzyszą w tym uroczystym dniu. Zdjęcia cechują się wyjątkowością i niepowtarzalnością. Okiem obiektywu rejestrujemy Wasze niezapomniane przeżycia, Wasze szczęście i Waszą radość.   Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia ślubne, ale cała oprawa dla uwiecznienia tego niezwykłego dnia.

Cennik usług video:

 • Pakiet minimum: Reportaż z ceremonii ślubnej w Kościele lub w USC wraz z życzeniami, przyjęcie weselne do godziny 22:00. Film realizowany jest jedną kamerą HD przy użyciu statywu i jazdy kamerowej. Czas trwania filmu 90 min. – cena 1300 zł. Pakiet ten najlepiej pasuje do Ślubów Cywilnych gdzie jest przyjęcie dla niewielkiej liczby gości.   
 • Pakiet Standard:  Przygotowania, Błogosławieństwo, ceremonia ślubna w Kościele lub w USC wraz z życzeniami, przyjęcie weselne do godz. 2 00, oraz plener* -1 kamera  FULL HD, oraz dodatkowe ujęcia drugą kamerą w kościele. W tym teledysk, parodia, skróty. Sprzęt stabilizujący obraz -2400 zł.
 • Pakiet Silver: Przygotowania, Błogosławieństwo, ceremonia ślubna w Kościele lub w USC wraz z życzeniami, przyjęcie weselne do godz. 2 00, oraz plener* (plener filmowany przy użyciu kamery Dji OSMA) – 2 kamery FULL HD obsługiwane przez jednego operatora, dodatkowe ujęcia kamerą Go Pro. W tym teledyski, parodie, skróty. Sprzęt stabilizujący obraz: fly cam 6000, slidecam, statywy, jazda kamerowa. – 2900 zł.
 • Pakiet Gold: Przygotowania, Błogosławieństwo, ceremonia ślubna w Kościele lub w USC wraz z życzeniami, przyjęcie weselne do godz. 2 00, oraz plener* -2 kamery  FULL HD obsługiwane przez dwóch operatorów, kamera Dji OSMA, dodatkowe ujęcia kamerą Go Pro ( w samochodzie młodych )  W tym teledyski, parodie, skróty. Sprzęt stabilizujący obraz: fly cam 6000, slidecam, statywy, jazda kamerowa, Dron ( latająca kamera ). – 3500 zł.

*ujęcia plenerowe realizowane są tylko przy wyborze pełnego pakietu usług foto-video.

 • Dodatkowo oferujemy nowość na rynku Video w zakresie filmowania ślubów. Już w dniu wesela wychodzącym z zabawy gościom możecie podarować w prezencie w podziękowaniu Trailer ( zapowiedź ) filmu weselnego. W ciągu zabawy weselnej montażysta zmontuje trailer, który będzie nagrany na spersonalizowanej płycie DVD. Komplet 50 płyt DVD – 800 zł.
 • Podziękowania dla rodziców w postaci filmu, wraz z projekcją podczas wesela – 800zł
 • Możliwość dokupienia dodatkowych kopii filmu weselnego. – komplet 50zł.
 • Możliwość uzyskania filmu w jakości Full Hd na pendrive w eleganckim pudełku – 150 zł. Pendrive 32 GB, lub na pendrive uzyskanym od klientów – 80 zł.  
 • Do pakietu minimum, standard i silver istnieje możliwość dokupienia usługi latającej kamery czyli tzw. Drona – 500 zł lub użycia Drona tylko na plenerze – 200 zł.
 • Istnieje możliwość dokupienia usługi filmowania kranem kamerowym z elektronicznie sterowaną głowicą – kamera na wysokości na sali weselnej – 500 zł.

Cennik usług foto:

 • Pakiet Minimum: fotoreportaż z ceremonii ślubu w Kościele lub USC, przyjęcie weselne do godziny 22 00.  Zdjęcia poddane obróbce graficznej w ilości 500 sztuk. Zdjęcia w pełnej rozdzielczości przekazane na płycie DVD + gratis pokaz multimedialny z podkładem muzycznym. – 1500 zł.
 • Pakiet Standard: przygotowania, błogosławieństwo, fotoreportaż z ceremonii ślubu w Kościele lub USC, przyjęcie weselne do godziny 02 00. Zdjęcia poddane obróbce graficznej w ilości ok 700 sztuk. Zdjęcia w pełnej rozdzielczości przekazane na płycie DVD + gratis pokaz multimedialny z podkładem muzycznym. Elegancki album wraz z 50 odbitkami w formacie 15×21. Duży portret w formacie 20×30. – 2100 zł.
 • Pakiet Maksimum: przygotowania, błogosławieństwo, fotoreportaż z ceremonii ślubu w Kościele lub USC, przyjęcie weselne do godziny 2 00. Plener 4-5 godzinny w innym dniu niż wesele, w różnych miejscach do wyboru. Zdjęcia poddane obróbce graficznej w ilości 800 sztuk – 900 sztuk. Zdjęcia w pełnej rozdzielczości przekazane na płycie DVD + gratis pokaz multimedialny z podkładem muzycznym. Dwa eleganckie albumy wraz z odbitkami łącznie 100 odbitek w formacie 15×21.   Duży portret w formacie 20×30. – 2500 zł.
 • Pozostałe usługi foto-video: Reportaże, konferencje, inne uroczystości – indywidualna wycena dopasowana do nakładu pracy – 1 kamera HD już od 500 złotych, dwie kamery od 900 zł. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego zakresu zlecenia i jego ceny.

 

Nadto oferujemy makijaż na sesję plenerowa w cenie 80 zł.