Chodząca maskotka

Firma Foto-Boguszewscy oferuje możliwość zaszczycenia na Państwa Weselu, przyjęciu dla dzieci, imprezie firmowej, festynie, wizycie w przedszkolu Misia Rysia.

Profesjonalne przebranie w, którym występuje animator pozwala rozbawić publiczność w wieku dziecięcym jak też i dorosłych. Jeśli chcesz być oryginalny, uatrakcyjnić np. przyjęcie weselne podczas oczepin, lub zainteresować swoich najmłodszych gości zamów Misia Rysia.

Miś jest bardzo wesoły, potrafi tańczyć z gośćmi, Parą Młodą, zabawi także nudzące się dzieci. Z racji tego, że w przebraniu Misia występuje profesjonalny animator każda impreza z udziałem Bogusia jest udana.

Nadto oferujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć z Misiem, które możemy niezwłocznie wywołać przekazując odbitkę osobie, która robiła sobie przed chwilą zdjęcie z Misiem. Pomysłów w, których Miś może być przydatny jest bardzo wiele, nasza Firma Misia wykorzystuje najczęściej podczas Przyjęć Weselnych, Kinder Bali, Imprez Urodzinowych Dziecka, ale także podczas festynów, Miś odwiedza dzieci w Przedszkolu, może zrobić pouczający wykład np. na temat bezpieczeństwa, Miś bierze także udział podczas imprez firmowych i jako Maskotka reklamowa. Udział Misia na Weselu ok. 30min to koszt 150 zł.